CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaMARKA

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

BIURA KONTENEROWE

Biura kontenerowe

Biura kontenerowe

Produkcja i montaż

Ultramodula jest doświadczonym producentem budynków z kontenerów o różnym przeznaczeniu, w tym również biur kontenerowych. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługą od projektu, przez produkcję aż po montaż.

Podstawowymi zaletami produkowanych w naszym zakładzie kontenerów jest ich trwałość i funkcjonalność. Oferowane przez nas biura kontenerowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów i, co niezwykle ważne spełniają wszelkie wymogi stawiane przestrzeniom biurowym w przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. To sprawia, że są idealnymi rozwiązaniami dla firm, które poszukują komfortowych i funkcjonalnych, a zarazem ekonomicznych rozwiązań.

 

Siedziba Twojej firmy

w biurze kontenerowym od Ultramodula

Biura kontenerowe produkowane w naszym zakładzie to funkcjonalne, ergonomiczne i trwałe konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w każdej branży, zarówno dla dużego, jak i małego biura. Ich mobilność i niskie koszty zakupu oraz utrzymania sprawiają, że są doskonałą alternatywą dla biur w tradycyjnej formie. Polecamy nasze biura kontenerowe, bo:

  • są komfortowe i spełniają niezbędne normy;
  • produkujemy je z najwyższej jakości materiały;
  • zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie;
  • dajemy możliwość dopasowania projektu do indywidualnych potrzeb;
  • gwarantujemy dobrą cenę.

Skontaktuj się z nami i wybierz najlepsze biuro dla swojej firmy.

KONTAKT

Arkadiusz Bełz

tel: +48 734 734 439

e-mail: a.belz@ultra-group.pl

 


Andrzej Pakuła

 tel: +48 734 734 639

e-mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY BIUR KONTENEROWYCH ULTRAMODULA

wytrzymałe kontenery producent Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość

Wytrzymałość – konstrukcja kontenera posiada duża sztywność dzięki specjalnej budowie

zastosowanie kontenerów

Trwałość – zastosowane materiały i powłoki antykorozyjne gwarantują trwałość na wiele lat

ceny kontenerów biurowych

Cena – rama stalowa w połączeniu z blacha trapezową są ekonomiczne w budowie

kontenery z bezpiecznych materiałów

Bezpieczeństwo – każdy kontener jest wykonywany na podstawie naszego projektu i obliczeń oraz posiada pomiary elektryczne

kup kontenery wysokiej jakość - producent ultramodula Zamość

Jakość – kontrola jakości na każdym etapie procesu oraz profesjonalne materiały budowlane pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość

BIURA KONTENEROWE – DLACZEGO WARTO?

Biura kontenerowe stają się w Polsce coraz bardziej popularne ze względu na swoje liczne zalety. Są niedrogie, trwałe i wszechstronne, co czyni je atrakcyjną opcją zarówno dla potrzeb krótko, jak i długoterminowych w obszarze powierzchni biurowej. Ponieważ firmy muszą szybko reagować na dynamiczne zmiany w rynku pracy, w tym oczekiwania pracowników wobec środowiska pracy, biura kontenerowe oferując dużą elastyczność i szybki czas realizacji są doskonałą alternatywą dla tradycyjnego budownictwa.

Mobilność

Oferowane przez nas biura kontenerowe są zaprojektowane tak, aby można było łatwo przenosić je z jednego miejsca do drugiego. Ta cecha czyni je doskonałą opcją dla firm, które potrzebują tymczasowej powierzchni biurowej lub tych, które działają w wielu lokalizacjach. A także w przypadku, gdy działalność firmy jest sezonowa, np. dla biura-wypożyczalni sprzętu narciarskiego w turystycznej miejscowości. Montaż kontenera biurowego jest niezwykle prosty: na docelowym miejscu ulokowania wystarczy jedynie przygotować fundament z gotowych bloczków fundamentowych i doprowadzić odpowiednie instalacje: elektryczną i wodną. Obiekt stawiany jest na fundamentach za pomocą dźwigu lub HDS, a zajmuje to kilkanaście minut.

Elastyczność

Co ważne, konstrukcja modułowa daje także szerokie możliwości aranżacji lub rozbudowy projektu. Wybierając kontenery biurowe z naszej oferty, firma w każdej chwili może powiększyć swoją siedzibę o kolejne moduły. Co ciekawe, istnieje możliwość rozbudowy nie tylko w poziomie, ale również “w pionie”, czyli do góry. Kontenery produkowane w naszym zakładzie można bowiem piętrować. Aby było to możliwe, mają one odpowiednią konstrukcję. Rama naszych kontenerów jest wykonana z kształtowników zimno-giętych o grubości 4 mm, natomiast finalną stabilność budynku zapewniają jej słupy skręcane do ramy górnej i dolnej. Jest to ciekawa opcja, bo na dwukrotnie mniejszym obszarze gruntu, można zmieścić oczekiwaną przestrzeń biurową i podzielić ją na strefy: przykładowo na parterze zorganizować miejsce do spotkań z klientami, a na piętrze miejsca pracy.

Niskie koszty

Jedną z najważniejszych zalet obiektów produkowanych przez naszą firmę jest ich przystępna cena. Biura kontenerowe to opłacalna alternatywa dla tradycyjnych budynków biurowych – są znacznie tańsze niż budowa nowego budynku od podstaw lub wynajem komercyjnej powierzchni biurowej. W naszej ofercie dostępne są obiekty w różnych rozmiarach, zaczynając od opcji mini o powierzchni użytkowej zaledwie 6m2. To dobry wybór na start działalności lub w przypadku, gdy biuro będzie wykorzystywane sporadycznie, bądź rotacyjnie. Ważną zaletą budynków kontenerowych są też niskie koszty utrzymania budynków po zakupie.

Biura kontenerowe producent Biura kontenerowe | Ultramodula

Biura kontenerowe Ultramodula a przepisy BHP

Oferowane przez nas kontenery biurowe spełniają wymogi stawiane miejscom pracy w przepisach BHP. Wiemy, że każdy nasz kontener musi zapewnić właściwe warunki dla przebywających w nim osób. Przepisy precyzują wymogi stawiane miejscu pracy, a odpowiednio dobrany kontener spełni je bez problemu.

Jak określa Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w par. 15 Pomieszczenia pracy i ich wyposażenie powinny zapewniać pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. W szczególności w pomieszczeniach pracy należy zapewnić oświetlenie naturalne i sztuczne, odpowiednią temperaturę, wymianę powietrza oraz zabezpieczenie przed wilgocią, niekorzystnymi warunkami cieplnymi i nasłonecznieniem, drganiami oraz innymi czynnikami szkodliwymi dla zdrowia i uciążliwościami.

Oświetlenie kontenera biurowego

Projektując nasze kontenery biurowe, dbamy o zapewnienie optymalnego dopływu światła naturalnego. To zadanie realizują stosownej wielkości okna. Każdy budynek produkowany przez nas jest wyposażony w nowoczesną, szczelną stolarkę PCV, aby dodatkowo łatwiej spełnić kolejny wymóg przepisów, czyli zapewnienie odpowiedniej temperatury. Natomiast dobierając źródła oświetlenia sztucznego, stawiamy na lampy w technologii LED. Polecamy szczególnie opcje z barwą światła zbliżoną do naturalnego, co jest zdecydowanie lepsze dla oczu. Ponadto zużywają one minimalne ilości energii elektrycznej.

Optymalna temperatura, wymiana powietrza oraz zabezpieczenie przed wilgocią

Kluczowymi czynnikami dla zapewnienia komfortu pracownikom w biurze są temperatura, odpowiednia wentylacja oraz wilgotność powietrza. Są one mocno ze sobą powiązane, a utrzymanie ich na właściwym poziomie zależne jest od budowy oraz izolacji budynku, w tym przypadku biura kontenerowego.

Po pierwsze każdy budynek, który ma pełnić funkcję biura, musi być całoroczny, a co się z tym wiąże, dobrze ocieplony. W Ultramodula stosujemy do tego celu wełnę mineralną w połączeniu z folią paroizolacyjną. Aby ocieplenie odgrywało efektywnie swoją rolę, wełna w naszych kontenerach ma grubość 100 mm. Kolejną warstwę izolacyjną stanowi płyta laminowana mocowana od wewnątrz kontenera. Dbamy też o ocieplenie dachu, analogicznie jak w przypadku ścian stosujemy tu wełnę mineralną wraz z folią. Dobrej jakości izolacja ma dla nas ogromne znaczenie, bo wiemy, że zimą zapewni ciepło, ale też zagwarantuje, że latem w pomieszczeniu nie będą panowały zbyt wysokie temperatury.

Zaplecze sanitarno-socjalne w biurach kontenerowych

Niezbędnym elementem każdego biura jest oczywiście kuchnia i łazienka, czyli formalnie zaplecze sanitarno-socjalne. Nasza oferta obejmuje kontenery biurowe zarówno z niewielkim zapleczem (WC, umywalką i miejscem na aneks kuchenny), jak i wyposażone z większą strefę łazienkowo-kuchenną w zależności od potrzeb i oczekiwań inwestora. Nasi eksperci pomogą dobrać optymalny projekt, ponieważ warto pamiętać, że wymogi zaplecza są również definiowane w przepisach BHP i zależą od wielu czynników, między innymi od ilości osób, które będą korzystać z biura, czy też o rodzaju wykonywanej przez nich pracy.