CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaPROJEKT UE

MARKA

SKLEP

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

LOGOWANIE

CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian

GARAŻE KONTENEROWE

garaż kontenerowy

GARAŻE KONTENEROWE

Produkcja i montaż

Oferujemy projekt, produkcję oraz montaż garaży kontenerowych. Nasze garaże cechuje wysoka jakość oraz trwałość w konkurencyjnej cenie.

Ggaraże kontenerowe dla inwestorów biznesowych, jak i dla użytkowników prywatnych. W ramach naszych usług oferujemy produkcję oraz montaż wysokiej jakości garaży wykonanych w konstrukcji kontenerowej. Jedną z głównych zalet produkowanych przez nas garaży kontenerowych jest ich wysoka wytrzymałość. Ściany naszego garażu wykonane są w całości z kształtowników metalowych w połączeniu z blachą trapezową. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać znacznie większą sztywność konstrukcji niż w przypadku zastosowania płyty warstwowej oraz zachowuje aspekty ekonomiczne. Stosujemy bramy od znanych producentów.  W naszym zakładzie powstają kontenery odporne na trudne warunki atmosferyczne, a także posiadające odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe. To sprawia, że są idealnymi rozwiązaniami dla firm, a także dla osób prywatnych, które oczekują niezawodnych i trwałych obiektów do przechowywania pojazdów.

KONTAKT

Arkadiusz Bełz

tel: +48 734 734 439

e-mail: a.belz@ultra-group.pl


Andrzej Pakuła

 tel: +48 734 734 639

e-mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY GARAŻY ULTRAMODULA

Garaże kontenerowe | Ultramodula

Wytrzymałość – konstrukcja garażu posiada duża sztywność dzięki specjalnej budowie

Garaże kontenerowe | Ultramodula

Trwałość – zastosowane materiały i powłoki antykorozyjne gwarantują trwałość na wiele lat

Garaże kontenerowe | Ultramodula

Cena – rama stalowa w połączeniu z blacha trapezową są ekonomiczne w budowie

Garaże kontenerowe | Ultramodula

Bezpieczeństwo – każdy garaż jest wykonywany na podstawie naszego projektu i obliczeń oraz posiada pomiary elektryczne

Garaże kontenerowe | Ultramodula

Jakość – kontrola jakości na każdym etapie procesu oraz profesjonalne materiały budowlane pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość

Garaż kontenerowy to wszechstronne rozwiązanie

Wielką zaletą garaży kontenerowych jest ich wszechstronność. Mogą być one wykorzystywane do różnych celów, takich jak przechowywanie pojazdów czy sprzętu, ale też łatwo je modyfikować do innych potrzeb.

Ze względu na swoje wymiary pojedynczy, tradycyjny kontener jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania pojedynczego samochodu wraz z “akcesoriami”. Pomieści bowiem regały na narzędzia, a także takie dodatkowe wyposażenie jak drugi komplet opon czy bagażnik dachowy wykorzystywany jedynie sporadycznie. To doskonały wybór dla użytkownika indywidualnego, który poszukuje funkcjonalnego obiektu, a nie posiada budżetu bądź odpowiedniego miejsca do zbudowania tradycyjnego, murowanego garażu.

Z kolei modułowość garaży kontenerowych sprawia, że są one doskonałą opcją dla biznesu. Obiekty takie mogą służyć zarówno jako garaże na samochody firmowe zlokalizowane obok siedziby firmy, jak też sprawdzą się do przechowywania pojazdów użytkowych, takich jak na przykład wózki widłowe czy też odśnieżarki. Z wykorzystaniem garaży kontenerowych można zbudować zaplecze magazynowe dla różnego rodzaju pojazdów, czy to na terenie fabryki, czy też podczas inwestycji budowlanej.

Co ważne, konstrukcja oferowanych przez nas kontenerów umożliwia ich piętrowanie. Daje to możliwość zbudowania dwukrotnie większych garaży na takiej samej, niewielkiej powierzchni działki.

Trwałość na lata

Produkowane przez nas garaże kontenerowe mają analogiczną konstrukcję, jak kontenery morskie, co daje pewność, że wilgoć nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. To gwarancja, że przechowywane w nich pojazdy nie będą narażone na korozję.

Kluczem do dobrej izolacji termicznej naszych kontenerów jest odpowiednia budowa ścian, dachu oraz podłogi. Każdy z tych elementów jest przez nas optymalnie ocieplony. Stosujemy do tego celu wełnę mineralną w połączeniu z folią paroizolacyjną. Co ważne, ściany wykonane są w całości z kształtowników metalowych w połączeniu z blachą trapezową.

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Ważnym aspektem jest zabezpieczenie garaży przed włamaniami. Produkowane przez nas obiekty kontenerowe mogą zostać wyposażone w rozbudowane systemy kontroli dostępu. Wybór odpowiedniej metody jest ważny i zależy od indywidualnych potrzeb, a przede wszystkim rodzaju pojazdów czy sprzętu przechowywanego w danym garażu. Dobrym, oferowanym przez nas standardem są profesjonalne rygle zabezpieczające.

Szybki transport i montaż

Konstrukcja naszych garaży kontenerowych umożliwia szybki i łatwy transport oraz montaż w miejscu docelowym. Jest to ważne z punktu widzenia, zarówno inwestora prywatnego, jak i biznesowego. Zamawiając u nas garaż, nie trzeba realizować całego, długotrwałego procesu budowy – zakupiony obiekt jest dostarczany w całości, gotowy do użytkowania. Gdy garaż stawiany jest utwardzonym podłożu, takim jak na przykład kostka brukowa, nie potrzebuje nawet fundamentu, wystarczy kilka bloczków fundamentowych. Garaże są w całości składane w naszej fabryce i montowane w miejscu docelowym za pomocą dźwigu lub HDS, a zajmuje to dosłownie kilkanaście minut.

Niska cena

Jedną z największych zalet garaży kontenerowych jest ich przystępna cena. Można je bowiem kupić za ułamek ceny tradycyjnych materiałów budowlanych. Co ważne, da się je łatwo modyfikować, aby pasowały do ​​konkretnych potrzeb. To sprawia, że są doskonałą opcją dla osób lub firm z ograniczonym budżetem, ponieważ mogą zapewnić funkcjonalną i trwałą konstrukcję przy znacznie niższych kosztach niż klasyczne metody budowy.

Dlaczego warto wybrać garaże kontenerowe Ultramodula?

Produkowane w naszej fabryce garaże kontenerowe oferują szereg korzyści, w tym przystępność cenową, wszechstronność, możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb, a także łatwość transportu oraz montażu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych, jak i inwestorów biznesowych, poszukujących niedrogiego i funkcjonalnego obiektu zapewniającego miejsce do przechowywania różnego rodzaju pojazdów wraz z dodatkowym wyposażeniem. Dzięki garażowi kontenerowemu można w krótkim czasie rozbudować nieruchomość, nawet nie posiadając dużego budżetu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem – dopasujemy garaż kontenerowy do Twoich potrzeb.