CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaMARKA

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

SKLEPY  KONTENEROWE

Sklepy kontenerowe

Sklepy kontenerowe

Produkcja i montaż

Firma Ultramodula jest producentem obiektów kontenerowych z wieloletnim doświadczeniem W naszej ofercie mamy szereg kontenerów oraz pawilonów o różnym przeznaczeniu, w tym także rozwiązania dedykowane dla działalności handlowej. W ramach naszych usług oferujemy znacznie więcej niż sklepy kontenerowe – w ramach współpracy proponujemy projekt, produkcję oraz montaż wysokiej jakości obiektów.

Każdy wyprodukowany w naszej fabryce kontener charakteryzuje się wysoką odpornością na trudne warunki atmosferyczne, a także jest wyposażony w profesjonalne zabezpieczenia antywłamaniowe. Oferowane przez nas sklepy kontenerowe nadają się dla każdego rodzaju asortymentu: od niewielkich kiosków z prasą, przez piekarnie i sklepy spożywcze, aż po butiki z elegancką odzieżą czy obuwiem.

Wybierz kontener sklepowy w Ultramodula

Oferowane przez nas sklepy kontenerowe to wysoce konfigurowalny, opłacalny i funkcjonalny sposób tworzenia przestrzeni handlowych. Ich modułowa konstrukcja, trwałość i szerokie możliwości dopasowania do indywidualnych oczekiwań inwestora sprawiają, że są świetną opcją sklepów w każdej branży.

Największe zalety naszych sklepów kontenerowych to:

  • funkcjonalność
  • wytrzymała konstrukcja umożliwiająca rozbudowę sklepu wraz z rozwojem biznesu
  • wysokiej jakości materiały
  • profesjonalne doradztwo
  • optymalna cena

Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego sklepu.

KONTAKT

Arkadiusz Bełz

tel: +48 734 734 439

e-mail: a.belz@ultra-group.pl

 


Andrzej Pakuła

 tel: +48 734 734 639

e-mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY SKLEPÓW KONTENEROWYCH ULTRAMODULA

wytrzymałe kontenery producent Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość

Wytrzymałość – konstrukcja kontenera posiada duża sztywność dzięki specjalnej budowie

zastosowanie kontenerów

Trwałość – zastosowane materiały i powłoki antykorozyjne gwarantują trwałość na wiele lat

ceny kontenerów biurowych

Cena – rama stalowa w połączeniu z blacha trapezową są ekonomiczne w budowie

kontenery z bezpiecznych materiałów

Bezpieczeństwo – każdy kontener jest wykonywany na podstawie naszego projektu i obliczeń oraz posiada pomiary elektryczne

kup kontenery wysokiej jakość - producent ultramodula Zamość

Jakość – kontrola jakości na każdym etapie procesu oraz profesjonalne materiały budowlane pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość

SKLEPY KONTENEROWE – DLACZEGO WARTO?

Sklepy kontenerowe | Ultramodula

Sklep w kontenerze ma wiele zalet i jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego budynku. Po pierwsze jest ekonomiczny, a ponadto funkcjonalny i efektowny. Koszty jego zakupu i budowy są niskie, tak samo, jak jego utrzymanie. Konstrukcja kontenerowa umożliwia dopasowanie do indywidualnych oczekiwań inwestora i rodzaju konkretnego sklepu.

Nowoczesne kontenery sklepowe wykonane z wysokiej jakości materiałów wyglądają efektownie i można w nich prowadzić sprzedaż także ekskluzywnych towarów. Są estetycznie wykonane, mogą być pomalowane na dowolnie wybrany kolor, a dzięki szklanej witrynie można pięknie wyeksponować wnętrze lokalu handlowego.

Kluczową zaletą sklepów kontenerowych jest także szybkość procesu “budowy” oraz ich mobilność, co ma znaczenie szczególnie dla biznesów sezonowych.

Unikalny wygląd

Jedną z cech sklepów kontenerowych, na którą należy zwrócić uwagę, jest ich wyjątkowy wygląd. Przemysłowa estetyka tego typu obiektów nadaje im charakterystyczny wygląd, który może pomóc wyróżnić się na rynku. Produkowane w naszym zakładzie kontenery możemy pomalować na każdy wskazany przez inwestora kolor, aby stworzyć efektowną witrynę sklepową. Konstrukcja oferowanych przez nas budynków kontenerowych umożliwia eksperymentowanie z różnymi układami i konfiguracjami – także piętrowymi, co dodatkowo poszerza możliwości stworzenia niepowtarzalnego projektu sklepu.

Modułowość

Wspomniana powyżej modułowość to cecha ważna również z innego powodu. Jedną z kluczowych zalet produkowanych przez nas kontenerów sklepowych jest to, że można je łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb. Modułowa konstrukcja budynków kontenerowych oznacza, że firmy mogą łatwo dodawać kontenery wraz z rozwojem działalności. Ułatwia to rozbudowę sklepu bez konieczności przechodzenia przez długi i kosztowny proces tradycyjnej budowy. Na przykład firma może zacząć od małego sklepu z obuwiem, ale w miarę rozwoju może dołączać kolejne moduły, aby stworzyć butik z pełną gamą ubiorów: odzieżą, galanterią i biżuterią. Przy zachowaniu odpowiedniej konstrukcji, sklep można rozbudowywać nie tylko wszerz, ale też w górę. Kontenery sklepowe produkowane w naszej fabryce są wykonane w technologii z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów. Rama kontenera jest spawana z kształtowników zimno-giętych o grubości 4 mm i aby całość pawilonu była mocna, słupy skręcane do ramy górnej i dolnej również są zrobione z solidnych kształtowników (zimno-giętych, o analogicznej jak w przypadku ramy grubości 4 mm).

Mobilność

Konstrukcja sklepów kontenerowych sprawia dodatkowo, że obiekty te można łatwo transportować i przenosić do nowych lokalizacji. Czyni je doskonałą opcją dla firm, które muszą często się przeprowadzać lub działają sezonowo, przykładowo sklepików z pamiątkami w miejscowościach turystycznych. Niewielki kontener sklepowy w nadmorskiej miejscowości może latem oferować muszelki i magnesy na lodówkę, a zimą asortyment ozdób świątecznych. Przy czym, w czasie gdy budynek nie jest użytkowany, nie generuje zbędnych kosztów.

Mobilność kontenerów sklepowych to również możliwość zmiany miejsca sklepu lub jego usytuowania witryny, aby klientom łatwiej było zauważyć. Prosta budowa pozwala też na szybką i bezproblemową aranżację wnętrza.

Funkcjonalność

Produkowane przez sklepy kontenerowe mogą być wewnątrz wyposażone we wszystkie funkcje tradycyjnego sklepu, w tym lady, gabloty czy przymierzalnie. Można je również zaprojektować dowolnie zgodnie z projektem dostosowanym do potrzeb inwestora, takimi jak rozwiązania do przechowywania w zabudowie lub niestandardowym zapleczem. Wybierając kontener u nas, można nie tylko dobrać optymalną wielkość obiektu, ale też dostosować rozmieszczenie okien, drzwi oraz dodatkowych ścianek działowych przydatnych na przykład do wydzielania magazynu do przechowywania zapasów. W ofercie mamy również opcję wyposażenia sklepu w zaplecze sanitarne z toaletą, a nawet prysznicem.

Co ważne, nasze kontenery oferujemy od razu z instalacją elektryczną opartą o rozwiązania oszczędnościowe takie jak oświetlenie LED. Ma to duże znaczenie dla późniejszych kosztów utrzymania sklepu. W ramach współpracy możemy dostosować całość instalacji do wymagań konkretnego projektu – doskonale rozumiemy, że sklep spożywczy ma inne zapotrzebowanie związane z poborem prądu niż przykładowo kiosk z prasą. W tym pierwszym konieczna będzie instalacja o mocy utrzymującej m.in. lodówki, a w tym drugim wystarczy oświetlenie i gniazdka 230V.

Niskie koszty budowy i utrzymania sklepów kontenerowych

Budowa, nawet bardzo małego budynku to spore koszty – nie zawsze realne do poniesienia przy starcie nowej działalności handlowej. W naszej ofercie mamy kontenery sklepowe w różnych rozmiarach i wersjach wyposażenia, dzięki temu możemy zaproponować rozwiązanie dopasowane do każdego, nawet bardzo niewielkiego budżetu. Każda działalność biznesowa, nawet mały sklep, wiąże się z pewnym ryzykiem. Wybór kontenera sklepowego na miejsce prowadzenie handlu obniża kwotę wkładu startowego, a tym samym ogranicza ewentualną stratę. Warto pamiętać, że w przypadku rezygnacji z prowadzenia biznesu, kontener można łatwo i szybko odsprzedać. Dla budynku trwale związanego z gruntem ten proces jest o wiele bardziej skomplikowany, w szczególności, gdy np. stoi on na działce obok domu mieszkalnego.

Poza niskim kosztem zakupu kontenera na sklep warto podkreślić ekonomię utrzymania tego typu obiektu. Rachunki za media będą znacząco niższe niż dla tradycyjnego budynku.