CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaMARKA

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

HALE KONTENEROWE

Hale kontenerowe

Hale kontenerowe

Produkcja i montaż

Ultramodula jest profesjonalnym producentem hal kontenerowych o różnym przeznaczeniu. Nasza oferta obejmuje projekt, produkcję oraz montaż wysokiej jakości obiektów kontenerowych.

Jedną z głównych zalet oferowanych przez nas hal kontenerowych jest ich trwałość i bezpieczeństwo. Produkowane w naszym zakładzie kontenery są odporne na trudne warunki atmosferyczne, a także posiadają odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe. To sprawia, że są idealnymi rozwiązaniami dla firm, które poszukują niezawodnych i wytrzymałych obiektów dla swojej działalności.

Produkowane przez nas hale kontenerowe to trwałe i niezawodne rozwiązania dla biznesu. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, czas realizacji i niskie koszty. Największe zalety naszych hal to:

  • wytrzymała konstrukcja
  • najwyższej jakości materiały
  • fachowe doradztwo
  • profesjonalny montaż
  • optymalna cena

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

KONTAKT

Arkadiusz Bełz

tel: +48 734 734 439

e-mail: a.belz@ultra-group.pl

 


Andrzej Pakuła

 tel: +48 734 734 639

e-mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY HAL KONTENEROWYCH ULTRAMODULA

wytrzymałe kontenery producent Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość

Wytrzymałość – konstrukcja kontenera posiada duża sztywność dzięki specjalnej budowie

zastosowanie kontenerów

Trwałość – zastosowane materiały i powłoki antykorozyjne gwarantują trwałość na wiele lat

ceny kontenerów biurowych

Cena – rama stalowa w połączeniu z blacha trapezową są ekonomiczne w budowie

kontenery z bezpiecznych materiałów

Bezpieczeństwo – każdy kontener jest wykonywany na podstawie naszego projektu i obliczeń oraz posiada pomiary elektryczne

kup kontenery wysokiej jakość - producent ultramodula Zamość

Jakość – kontrola jakości na każdym etapie procesu oraz profesjonalne materiały budowlane pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość

HALE KONTENEROWE – DLACZEGO WARTO?

Trwała konstrukcja

Nasza firma produkuje hale kontenerowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i sprawdzonych materiałów. Zaprojektowane przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską obiekty charakteryzują się nie tylko odpowiednią wytrzymałością, ale daje też szerokie możliwości adaptacji do indywidualnych potrzeb.

Ściany naszych kontenerów wykonane są w całości z kształtowników metalowych w połączeniu z blachą trapezową. Jest to rozwiązanie, które pozwala uzyskać wyraźnie większą sztywność konstrukcji niż tylko zastosowanie płyty warstwowej, zachowując przy tym koszty na optymalnym poziomie. Ważnym aspektem jest również ocieplenie. Opierając się na naszym doświadczeniu, stosujemy wełnę mineralną o odpowiedniej grubości w połączeniu z folią paroizolacyjną. To najlepsze rozwiązanie w zakresie zapewnienia nie tylko izolacji termicznej, ale również akustycznej.

Odpowiednie wyposażenie

Nasze hale kontenerowe wyposażamy w stolarkę okienną oraz drzwiową od znanych producentów posiadające wysokie parametry cieplne. Ma to znaczący wpływ na komfort użytkowania hali. Szczelne okna i drzwi w połączeniu z właściwą izolacją gwarantują ciepło zimą, a latem chronią przebywające w nim osoby (lub przechowywane towary) przed nadmiernym upałem.

Oferujemy naszym klientom wyłącznie hale kontenerowe po pełnym pomiarach elektrycznych, wyposażone w odpowiednio dobraną instalację, wynikającą z przeznaczenia obiektu.

Przeznaczenie hal kontenerowych

Produkowane przez naszą firmę hale kontenerowe mogą mieć zastosowanie w wielu branżach do różnych potrzeb. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań dla każdego przedsiębiorcy.

Hale jako magazyny

Jedną z popularnych opcji jest wykorzystanie ich jako przestronnych magazynów. Wynika to faktu, iż koszty postawienia hali magazynowej w konstrukcji kontenerowej są niskie, szczególnie w porównaniu z wybudowaniem własnego budynku. Co ważne, koszty utrzymania hali po zakupie również są niewysokie. Zazwyczaj nie ma konieczności ogrzewania go, chyba że wyjątkowo wymaga tego towar w nim przechowywany.

Kolejną zaletą naszych hal kontenerowych jest szybkość i łatwość montażu, a także możliwość sprawnego przeniesienia w inne miejsce, gdy pojawi się taka potrzeba. Dzięki temu hale mogą być stosowane jako rozwiązania do tymczasowego przechowywania (przykładowo na dużych inwestycjach budowlanych), co pozwala firmom na krótkoterminowe zwiększenie pojemności magazynowej.

Lekka produkcja i montaż podzespołów

Produkowane przez nas hale kontenerowe doskonale nadają się również jako hale produkcyjne pod lekką produkcję. Zaletą zastosowania naszych konstrukcji jest krótki czas realizacji i możliwość dopasowania obiektu do potrzeb odbiorcy. Hala może zostać przez nas uzupełniona o dodatkowe wyposażanie, a także zmodyfikowana do pożądanych wymiarów. Analogicznie jak w przypadku zastosowania magazynowego, hala produkcyjna może być tymczasowa, a następnie przeniesiona do kolejnej lokalizacji. Stanowi zatem doskonałe rozwiązanie dla firm, które na przykład oferują montaż linii produkcyjnych w dużych zakładach przemysłowych. Hala może stanowić miejsce montażu poszczególnych części maszyn na miejscu, tuż obok fabryki, w której będą finalnie montowane.

Branża rolnicza

Hale kontenerowe, które oferujemy, są doskonałym rozwiązaniem dla branży rolniczej. Mogą być wykorzystywane jako magazyny na płody rolne, ale także jako garaże dla pojazdów rolniczych. Na przestrzeni roku przeznaczenie poszczególnych hal można modyfikować, a ich konstrukcja pozwala na łatwą zmianę lokalizacji w zależności od potrzeb. Hale można również wykorzystywać jako miejsce sortowania, pakowania oraz przetwórstwa plonów.