CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaDOMKI MODUŁOWE

KONTENERY

PAWILONY

SZATNIE KONTENEROWE

GARAŻE KONTENEROWE

 HALE KONTENEROWE

HOTELE KONTENEROWE

PROJEKT UE

MARKA

SKLEP

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

LOGOWANIE

CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian

HOTELE KONTENEROWE 

hotele kontenerowe
hotele kontenerowe

Hotele kontenerowe

Produkcja i montaż

Firma Ultramodula to doświadczony producent obiektów kontenerowych, w tym także hoteli. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i budowie hoteli z wykorzystaniem kontenerów jako podstawowego materiału budowlanego. Nasze budynki są konstruowane z trwałych, odpornych na trudne warunki atmosferyczne kontenerów stalowych.

Hotele kontenerowe to innowacyjna forma

Hotele kontenerowe to wyjątkowy i innowacyjny rodzaj zakwaterowania, który wykorzystuje kontenery jako komfortowe pokoje hotelowe. Wykorzystywane do ich budowy kontenery mieszkalne są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, aby stworzyć wygodną i funkcjonalną przestrzeń dla przebywających w nich gości. Branża turystyczna jest mocno konkurencyjna, a więc oferowanie nieszablonowych ofert jest podstawą sukcesu. Hotel z kontenerów to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych opcji zakwaterowania.

Wyróżnikiem hoteli kontenerowych jest też ich ekologiczność: prosta konstrukcja nie wymaga zbyt wielu materiałów. Dzięki zastosowaniu nowych kontenerów hotele te są w stanie zmniejszyć swój ślad węglowy i zminimalizować ilość odpadów w porównaniu z tradycyjnymi metodami budowlanymi.

Hotele kontenerowe, które produkujemy to trwałe i niezawodne rozwiązania dla branży turystycznej. Znajdą one zastosowanie wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, czas realizacji i niskie koszty. Doskonale nadają się do zbudowania obiektu typu hostel, ale także unikalnego, nowoczesnego, a zarazem luksusowego obiektu butikowego dla bardziej wymagających turystów. Kluczowe zalety naszych hoteli kontenerowych:

  • wytrzymała konstrukcja
  • najwyższej jakości materiały
  • możliwość dopasowania projektu do indywidualnych oczekiwań
  • optymalna cena

Skontaktuj się z nami, a stworzymy najlepszy hotele dla Twoich gości.

KONTAKT

Arkadiusz Bełz

tel: +48 734 734 439

e-mail: a.belz@ultra-group.pl

 


Andrzej Pakuła

 tel: +48 734 734 639

e-mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY HOTELI KONTENEROWYCH ULTRAMODULA

wytrzymałe kontenery producent Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość

Wytrzymałość – konstrukcja kontenera posiada duża sztywność dzięki specjalnej budowie

zastosowanie kontenerów

Trwałość – zastosowane materiały i powłoki antykorozyjne gwarantują trwałość na wiele lat

ceny kontenerów biurowych

Cena – rama stalowa w połączeniu z blacha trapezową są ekonomiczne w budowie

kontenery z bezpiecznych materiałów

Bezpieczeństwo – każdy kontener jest wykonywany na podstawie naszego projektu i obliczeń oraz posiada pomiary elektryczne

kup kontenery wysokiej jakość - producent ultramodula Zamość

Jakość – kontrola jakości na każdym etapie procesu oraz profesjonalne materiały budowlane pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość

HOTELE KONTENEROWE – DLACZEGO WARTO?

Trwała konstrukcja

Hotele kontenerowe oferowane przez naszą firmę są produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i sprawdzonych materiałów. Zaprojektowane przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską obiekty charakteryzują się nie tylko odpowiednią wytrzymałością, ale dają też szerokie możliwości dostosowania do indywidualnego projektu. W efekcie powstają budynki charakteryzujące się elegancką i industrialną estetyką, co odróżnia je od bardziej tradycyjnych obiektów noclegowych.

Podstawą konstrukcji naszych kontenerów są ściany wykonane w całości z kształtowników metalowych w połączeniu z blachą trapezową. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać wyraźnie większą sztywność finalnego obiektu niż tylko zastosowanie płyty warstwowej. Koszty zachowane są przy tym na optymalnym poziomie.

Solidne ocieplenie

Aby hotel kontenerowy mógł być całorocznym obiektem turystycznym, kluczowym aspektem jest jego optymalne ocieplenie. Opierając się na naszym doświadczeniu, stosujemy wełnę mineralną o odpowiedniej grubości w połączeniu z folią paroizolacyjną. To najlepsze rozwiązanie w zakresie zapewnienia nie tylko izolacji termicznej, ale również akustycznej. Warto pamiętać, że właściwa akustyka, a w szczególności przegrody dźwiękochłonne między pokojami, jest jednym z fundamentalnych czynników gwarantujących komfort gościom hotelowym.

Dbamy też o solidną izolację dachu – to istotne dla późniejszego ogrzewania budynku w okresie zimowym. Oferowana przez nas konstrukcja gwarantuje, że ciepło nie będzie zimą uciekało górą, a goście będą mieli zapewniony odpowiedni komfort cieplny.

Nasze hotele kontenerowe wyposażamy w stolarkę okienną oraz drzwiową od znanych producentów, posiadającą wysokie parametry cieplne. Ma to znaczący wpływ na komfort użytkowania wnętrz hotelowych. Szczelne okna i drzwi w połączeniu z właściwą izolacją gwarantują ciepło zimą, a latem nie dopuszczają, aby zapanował nadmierny upał.

Wyposażenie hoteli kontenerowych

Nasza firma stawia na rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. Hotele kontenerowe, które produkujemy, tworzymy zawsze wspólnie z inwestorem, dopasowując do indywidualnych potrzeb nie tylko ogólny wygląd obiektu i jego kubaturę, ale również wyposażenie i konfigurację poszczególnych pokoi. Nasi eksperci projektują wszystkie instalacje, zarówno elektryczne, jak i wodno-kanalizacyjne i grzewcze, aby stworzyć komfortowe i nadające się do mieszkania wnętrza.

Oferowane przez nas kontenery mogą być prostymi pokojami hotelowymi wyposażonymi w przestrzeń sypialną oraz niewielką łazienkę z prysznicem. Możemy również zaoferować obiekty apartamentowe z rozbudowanym zapleczem sanitarnym, podziałem na część dzienną i nocną, a także z aneksem kuchennym. W naszej ofercie znajdują się także kontenery gastronomiczne, które są niezbędnym uzupełnieniem w pełni funkcjonalnych obiektów turystycznych. Taka elastyczność pozwala stworzyć hotel dopasowany do modelu biznesowego każdego inwestora, a także do różnych możliwości budżetowych.