CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaPROJEKT UE

MARKA

SKLEP

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

LOGOWANIE

CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian

SZATNIE KONTENEROWE 

KONTENERY SZATNIE
hotele kontenerowe

Szatnie kontenerowe

Produkcja i montaż

Ultramodula jest doświadczonym producentem obiektów kontenerowych o różnym przeznaczeniu, w tym także szatni. W ramach naszych usług oferujemy projekt, produkcję oraz montaż wysokiej jakości budynków kontenerowych.

Wszystkie kontenery produkowane w naszej fabryce charakteryzuje wysoka odporność na trudne warunki atmosferyczne, a także wyposażone są w odpowiednie zabezpieczenia antywłamaniowe. Oferowane przez nas szatnie kontenerowe to doskonałe rozwiązanie dla mniejszych i większych klubów sportowych, inwestorów budowlanych czy też organizatorów imprez masowych na świeżym powietrzu.

Każdy obiekt kontenerowy wykonany w naszym zakładzie produkcyjnym to gwarancja wysokiej jakości i trwałości. Produkujemy z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów w oparciu o nowoczesne technologie. Zaprojektowane przez wykwalifikowaną kadrę inżynierską obiekty charakteryzują się nie tylko odpowiednią wytrzymałością, ale zapewniają również szerokie możliwości dostosowanie do indywidualnych wymagań klienta.

Wybierz szatnię kontenerową Ultramodula

Nasze szatnie kontenerowe to niezawodne i trwałe konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach. Ich mobilność i niskie koszty zakupu czynią je najlepszym rozwiązaniem dla wielu branż. Największe zalety naszych szatni to:

  • wytrzymała konstrukcja
  • najwyższej jakości materiały
  • fachowe doradztwo
  • możliwość dopasowania funkcjonalnego wyposażenia
  • optymalna cena

Zapraszamy do kontaktu! Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

KONTAKT

Arkadiusz Bełz

tel: +48 734 734 439

e-mail: a.belz@ultra-group.pl

 


Andrzej Pakuła

 tel: +48 734 734 639

e-mail: a.pakula@ultra-group.pl

ZALETY SZATNI KONTENEROWYCH ULTRAMODULA

wytrzymałe kontenery producent Jana Kilińskiego 86E, 22-400 Zamość

Wytrzymałość – konstrukcja kontenera posiada duża sztywność dzięki specjalnej budowie

zastosowanie kontenerów

Trwałość – zastosowane materiały i powłoki antykorozyjne gwarantują trwałość na wiele lat

ceny kontenerów biurowych

Cena – rama stalowa w połączeniu z blacha trapezową są ekonomiczne w budowie

kontenery z bezpiecznych materiałów

Bezpieczeństwo – każdy kontener jest wykonywany na podstawie naszego projektu i obliczeń oraz posiada pomiary elektryczne

kup kontenery wysokiej jakość - producent ultramodula Zamość

Jakość – kontrola jakości na każdym etapie procesu oraz profesjonalne materiały budowlane pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość

SZATNIE KONTENEROWE – DLACZEGO WARTO?

Solidna konstrukcja

Kontenery transportowe są zbudowane tak, aby wytrzymać trudne warunki podróży morskich, dzięki czemu są bardzo trwałe i odporne na ekstremalne warunki pogodowe. Nasze szatnie kontenerowe bazują właśnie na sprawdzonej konstrukcji kontenerów morskich: ściany wykonane w całości z kształtowników metalowych w połączeniu z blachą trapezową. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy wyraźnie większą sztywność finalnego obiektu niż w przypadku zastosowanie wyłącznie płyty warstwowej.

Optymalne ocieplenie

Aby nasze szatnie kontenerowe były komfortowe, dbamy o ich właściwe ocieplenie. Jako izolację termiczną stosujemy wełnę mineralną w połączeniu z folią paroizolacyjną. Taka konstrukcja gwarantuje ciepło w chłodnych miesiącach roku oraz warstwę chroniącą przed nadmiernym upałem w okresie letnim. Zapewnienie komfortu cieplnego jest szczególnie ważne w szatniach, gdyż osoby wykorzystują je do zmiany ubrania.

Funkcjonalne wyposażenie

Oferowane przez nas budynki kontenerowe wyposażamy zgodnie z oczekiwaniami klienta i przeznaczeniem budynku. W szatniach można zatem tworzyć oddzielne przestrzenie np. dla kobiet i mężczyzn z wykorzystaniem ścianek działowych, oferujemy również strefy sanitarne – z toaletami i umywalkami lub też dodatkowo uzupełnione o prysznice.

Każda wyprodukowana przez nas szatnia kontenerowa jest uzbrojona w instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną i grzewczą. Oferujemy energooszczędne oświetlenie led oraz efektywne grzejniki elektryczne.

Mobilność – łatwy montaż i transport

Szatnie kontenerowe, dzięki ich konstrukcji można łatwo przenosić z jednego miejsca w drugie, gdy zajdzie taka potrzeba. Czyni je to idealną opcją dla dużych firm budowlanych, sezonowych obiektów rekreacyjnych oraz imprez na świeżym powietrzu. Oferowane przez nas obiekty są w całości składane w naszej fabryce i montowane w miejscu docelowym za pomocą dźwigu lub HDS, a zajmuje to dosłownie kilkanaście minut.

Przeznaczenie szatni kontenerowych

Najczęściej szatnie kontenerowe znajdują swoje zastosowanie w sektorze budowlanym oraz przemysłowym, gdzie pracownicy często muszą przebrać się w odzież ochronną przed wejściem na miejsce pracy. Na placach budowy tego typu obiektu pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa miejsca pracy. Pracownicy mogą przechowywać swoją prywatną odzież i rzeczy osobiste w szatni, zmniejszając ryzyko kradzieży lub uszkodzenia. Zapewniając wyznaczone miejsce do przebierania się, pracodawca ogranicza ryzyko narażenia na wypadki podczas zmiany odzieży w miejscach do tego nieprzystosowanych, np. w pobliżu ciężkich maszyn.

Równie często szatnie kontenerowe spotkać można na terenach rekreacyjnych na świeżym powietrzu, takich jak odkryte baseny czy boiska sportowe, gdzie ludzie mogą przebrać się w stroje kąpielowe lub zostawić swoje rzeczy na czas treningu. Z tego typu obiektów chętni korzysta także branża eventowa – czy to podczas festiwali, pikników miejskich lub innych imprez odbywających się na zewnątrz.