Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaCzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian
Ultrainnova - Konstrukcje stalowe - projektowanie, budowa - płyta warstwowaDOMKI MODUŁOWE

KONTENERY

PAWILONY

GARAŻE

MARKA

REALIZACJE

REFERENCJE

AKTUALNOŚCI

KONTAKT

CzechEnglishGermanHungarianLatvianPolishSlovakUkrainian

Czy zakup kontenera biurowego się opłaca?

Decydując się na wynajem lokalu pod własne biuro trzeba liczyć się z możliwością wzrostu opłat za wynajem, czynsz, remonty itp. Nie zawsze też dostajemy akceptację przy wdrożeniu swojej wizji przestrzeni biurowej od właściciela budynku. Jeżeli zatem chcesz zbudować swoje biuro według własnego pomysłu i za rozsądne pieniądze i do tego w dowolnym miejscu to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup kontenerów biurowych!

Kontenery biurowe są coraz częściej brane pod uwagę gdy prowadzimy własny biznes i stoimy przed wyborem siedziby firmy. Wielu przedsiębiorców ostatnimi czasy wybiera mobilny obiekt jakim jest kontener biurowy. Powód jest prosty – zyskuje się wysoką jakość i nowoczesne wykończenie biura, które może zmieniać lokalizację. Mniejsze biura z kontenerów nie wymagają pozwolenia na budowę, a czas realizacji pozwala stworzenie przestrzeni biurowej w ekstremalnie krótkim terminie.

Domek modułowy

Kontener to nowoczesne biuro

Być może słowo kontener kojarzyło Ci się wcześniej jedynie z blaszanym magazynem, jednak ostatni czas pokazał jak nowoczesne, ciepłe i funkcjonalne są biura powstałe z kontenerów. Tworzymy według własnych wymagań pomieszczenia biurowe, pokoje socjalne, toalety.

Ultramodula – polski producent kontenerów, umożliwia także wybór wykończenia oraz kolorystyki, a także zewnętrznej elewacji np. z Twoim logo. Dzięki takim zabiegom Twoje biuro będzie stanowiło wizytówkę firmy. Wnętrze możesz wyposażyć zgodnie z potrzebami, a duże przeszklenia pozwolą na stworzenie profesjonalnej i jednocześnie funkcjonalnej siedziby biura

Domek modułowy

Czy biuro w kontenerze jest opłacalne?

Cena kontenerów biurowych, będzie zależała od kilku czynników. Im większa powierzchnia użytkowa, im większe przeszklenie, im większa część sanitarna, tym oczywiście wyższa cena. Z całą pewnością to kontener biurowy jest najtańszą alternatywą dla budowy budynku biurowego tradycyjnymi metodami.

Kontenery biurowe powstają zwłaszcza dla mniejszych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność ale i dla wielkich przedsiębiorstw, którzy systematycznie zwiększają kadrę, zatrudniając nowych pracowników – wtedy zakup kontenerów biurowych okazuje się najszybszym i najlepszym rozwiązaniem powiększenia przestrzeni biurowych. Jeśli w interesującej Ciebie lokalizacji nie ma możliwości wynajmu lokalu ale jest możliwość wynajęcia działki lub placu to kontener biurowy będzie również najlepszym wyborem.

Domek modułowy

Gdzie kupić kontener biurowy?

W Internecie jest wiele ofert kontenerów biurowych, jednak najlepszym stosunkiem ceny do jakości wykazuje się Ultramodula. Z naszą firmą zyskujesz pewność, że wybierasz najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Doradcy Ultramodula szybko pomogą przy wyborze biura dopasowanego do Twoich potrzeb a także przeprowadzą ekspresową jak i rzetelną wycenę, a następnie profesjonalna ekipa zajmie się montażem. Napisz na biuro@ultramodula.pl i zapytaj o szczegóły odnośnie Twojego przyszłego biura!